Hikvision DS-2CE16C0T-IRP 1MP Fixed Bullet Camera
Original price was: KSh2,500.00.Current price is: KSh2,000.00. EX-VAT
-20%
Key features;
  • HD 720p bullet camera
  • EXIR 2.0: advanced infrared technology with 80 m IR distance
  • Water and dust resistant (IP66);
  • Camera
  • LensAngle of View: 70.9°(3.6mm), 56.7°(6mm), 38.6°(8mm), 27.5°(12mm), 17.7°(16mm)
  • Lens MountM12
  • Day & NightICR
  • SynchronizationInternal synchronization
  • Angle AdjustmentPan: 0 – 360°, Tilt: 0 – 180°, Rotation: 0 – 360°
Order Product On WhatsApp
KSh2,500.00 Original price was: KSh2,500.00.KSh2,000.00Current price is: KSh2,000.00. EX-VAT
Key features;
  • HD 720p bullet camera
  • Camera